Вы находитесь здесь: Главная > Продукція > Ризобофіт (рідка форма)

Ризобофіт (рідка форма)

P_can_bot_508px

Препарат бульбочкових бактерій бобових культур. [uwcart_basket]

 

Препарат призначено для передпосівної обробки насіння бобових культур. Використання препарату дає змогу поліпшити умови азотного (видалити) живлення бобових завдяки фіксації атмосферного азоту; підвищити врожай зерна та зеленої маси; збільшити вміст білка в рослинах. Використання РИЗОБОФІТУ забезпечує економію (20–35%) мінеральних добрив; за  бактеризації сої врожайність підвищується на 2,4–9,3 ц/га (12,6–61,6 %), а вміст білка та жиру в зерні зростає відповідно на 2,5  і 3,5 %.

РИЗОБОФІТ виготовляють для кожної бобової культури окремо, оскільки певні види бульбочкових бактерій утворюють бульбочки і фіксують азот лише на коренях рослини-господаря. Препарат для сої  випускається в двох формах – рідкій та порошкоподібній.

Ризобофіт (рідка форма) є високотехнологічним, не потребує використання прилипачів та може бути легко використаним для ручної так механізованої обробки.

Культури: соя, горох, конюшина, люцерна, люпин, еспарцет, вика, кормові боби, нут, буркун, квасоля.

Препарат зареєстрований в Україні (серія А №01663).

Вміст діючого чинника (титр бактеріальних клітин): в 1 мл препарату 6–7 млрд.

Термін зберігання: 2 місяці при температурі +5–+8ºС.

Норма витрати: 1л/т насіння зернобобових культур; 0,5л/100 кг насіння бобових трав.

Спосіб застосування: препарат використовується для передпосівної інокуляції насіння шляхом механізованої або ручної обробки посівного матеріалу. Бактеризація проводиться в день посів.  Схема застосування знаходиться на сторінці Інструкції.

Фасування: 1, 5, 10 л каністри.

Для отримання максимального ефекту від використання біопрепаратів, необхідно створити оптимальні умови як для росту і розвитку рослин, так і для функціонування мікроорганізмів.

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваше повідомлення

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Комментарии закрыты.

Statistical data collected by Statpress SEOlution (blogcraft).